Suedi-Armeni, Forsberg realizon golin e javës (Video)

5 Qershor 2021
21:30
Denis Hakanaj

Emil Forsberg ka realizuar një gol të jashtëzakonshëm në miqësoren mes Suedisë dhe Armenisë.

Sulmuesi i Leipzig ka befasuar armenët me një goditje dënimi nga një distancë shumë e largët në minutën e 16-të.

Një ekzekutim spektakolar nga 29-vjeçari.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit