Kombëtarja

Kombëtarja

Euro 2024

11 orë më parë

“Ka një potencial shkatërrues”, Ramadani paralajmëron Italinë: Mund të luajë në çdo ekip
Euro 2024

3 ditë më parë

Hysaj: Humbasim apo fitojmë, të mos kemi pengje. Le të dalim me kokën lart nga Europiani
Euro 2024

4 ditë më parë

“Duhet kujdes ndaj Shqipërisë”, Sacchi: Një gjë më bën të ndihem i qetë
Euro 2024

4 ditë më parë

“Nuk mund të fitojnë”, Mou fundos kundërshtarët e Shqipërisë: Nuk kanë talent
Euro 2024

4 ditë më parë

Shqipëria zbarkon e para në Gjermani, pritja është speciale (Video)
Euro 2024

5 ditë më parë

Strakosha beson te kalimi i grupit në Europian: Kemi gjak shqiptari, nuk dorëzohemi kurrë
Euro 2024

5 ditë më parë

Gjithçka për Shqipërinë / Ka shumë Serie A në grupin e Sylvinho, por ylli është nga Premier League
Euro 2024

7 ditë më parë

Sylvinho me “laps e letër”: Mund të luajmë më shumë se tri ndeshje në “Euro 2024”
Euro 2024

7 ditë më parë

Seferi: Europianin nuk e shoh për kontratë, por si imazh të kombit shqiptar
Bundesliga

7 ditë më parë

Sylvinho për median spanjolle: Po jetojmë një ëndërr, na presin rivalë shumë të fortë në Europian
Euro 2024

1 javë më parë

Sylvinho flet te UEFA: “Shqiptarët e vlerësojnë futbollin teknik, ja pse zgjodha projektin kuqezi! Mbi Asllanin dhe Asanin ju them se…”
Euro 2024

1 javë më parë

Nga dëmtimi i rëndë, që mund t’i mbyllte karrierën, deri tek “Euro 2024”, rrëfimi në 360 gradë i Armando Brojës
Euro 2024

1 javë më parë

Asllani: E dinim se mund të kualifikoheshim në Europian, tani të shohim deri ku mund të shkojmë
Euro 2024

1 javë më parë

Mediat italiane “zhbirilojnë” kuqezinjtë, para “Euro 2024”: Yjet e tyre kryesorë, produkt i Serie A dhe B
Euro 2024

1 javë më parë

Sylvinho rrëfehet për UEFA: Duam një tjetër hap përpara në “Euro 2024”, Shqipëria si Sao Paulo
Euro 2024

1 javë më parë

Probleme për Spalletti-n, ndalet një tjetër yll i Italisë