Të gjithë duan Kumbullën, gjigantët e Europës sfidojnë Inter-in

10 Janar 2020
18:51
Denis Hakanaj

Manchester United ka hyrë mes Inter-it dhe yllit të kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla, i cili po shkëlqen te Verona në këtë sezon të Serisë A.

Sipas Daily Star, klubi anglez është gati të ofrojë 15 milionë euro për 19-vjeçarin.

Për mbrojtësin e ri mund të zhvillohet një ankand i çmendur gjatë këtyre ditëve, duke parë se për të interesohen edhe Juventus me Leipzig.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit