Video: Gjasula gabon krejtësisht, penalltia më e dobët që mund të keni parë

9 Nëntor 2019
16:18
Eraldo Harlicaj

Kapiteni i Paderbornit dhe mesfushori i Shqipërisë, Klaus Gjasula, ka humbur penallti në ndeshjen kundër Augsburgut. Ai mori përsipër të ekzekutonte 11 metërshin, por goditja e tij ishte krejtësisht e gabuar. Ai i dha topin lehtë portierit. Rezultati momentalisht është 0-1 me miqtë që kanë gjetur gol. Pesha e përgjegjësisë shtohet te futbollisti shqiptar. 

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit