Correa ngrin Milanin, Lotito dhe Tare shpërthejnë (VIDEO+FOTO)

3 Nëntor 2019
22:31

Lazio ka gjetur golin me kundërsulm vrasës ndaj Milanit, që gabon në mbrojtje. Asist perfekt i Luis Alberto dhe Correa mposht Donnarumma. Në tribunë shpërthejnë Tare dhe Lotito, duke festuar golin!

Lajme të tjera

Lajmet e fundit