Gjici: E meritojmë ne kryesimin. Premio Partizanit? Vendos klubi…

6 Korrik 2020
20:24
Eraldo Harlicaj

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, ka folur pas fiotres së verilindorëve kundër Tiranës. Një 3 pikësh që hap garën për kreun e renditjes dhe me derbin para, bardheblutë mund të gabojnë.

Fitore që tregon se aty në krye duhej të ishim ne. Kemi bërë gabime gjatë rrugës, por mendoj se kemi ekipin më të mirë në kampionat. Keqardhja për pikët e lëna në ndeshje të lehta mbetet, por shohim përpara, nuk ka mbaruar ende.

“Është një lloj fitoreje morale, pas ndeshjes Bylis-Tirana, që nuk ishte reale, por sot na duheshin edhe pikët. Premio Partizanit në fundjavë? Nuk e di, vendos klubi (qesh)“, thekson Safet Gjici.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit