Kukësi-Vllaznia 1-0: Goli i javës realizohet në Superiore (Video)

24 Tetor 2021
14:38
Denis Hakanaj

Pjesa e parë e Kukësi-Vllaznia, ndeshje vlefshme për javën e gjashtë të Kategorisë Superiore, është mbyllur 1-0 në favor të vendasve.

Goli që ka zhbllokuar takimin ka ardhur në minutën e 29-të dhe është realizuar nga Taipi.

Lojtari i Kukësit ka shkundur rrjetën me një goditje të frikshme nga distanca e largët.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit