Kumbulla ndez ëndrrat e tifozëve kuqezi me një video drithëruese

11 Qershor 2021
20:39
Denis Hakanaj

Marash Kumbulla ka mbyllur zyrtarisht sezonin me një mesazh në Instagram.

“Pas dy testeve të rëndësishme me kombëtaren time, sezoni im ka mbaruar. Ka qenë një sezon emocionues për mua: debutimi me fanellën e Roma-s në kompeticionet europiane, goli im i parë me këtë fanellë, goli im i parë në Serinë A, rritja ime me Shqipërinë, me të cilën ëndërroj të arrij objektiva të rëndësishëm”, ka shkruar Kumbulla.

“Ka patur shumë gjëra pozitive që i marr me vete. Ato negativet më kanë shërbyer për të mësuar. Është vetëm fillimi dhe dua ta vazhdoj të rritem. Pres me padurim të nis sezonin e ardhshëm dhe shpresoj të takohem më në fund me tifozët në Olimpico. Faleminderit”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit