VIDEO: Egnatia mposht Laçin dhe kryeson e vetme, barazim spktakolar mes Skendërbeut dhe Kukësit

28 Nëntor 2023
15:30
Denis Hakanaj
back button

Egnatia ka marrë një fitore të madhe në transfertë, duke mposhtur Laçin me rezultatin 0-2, falë golave të Ndrecës dhe Isgandarlit në pjesën e dytë.

EGNATIA 0-1 – NDRECA 47′ – VIDEO

EGNATIA 0-2 – ISGANDARLI 75′ – VIDEO

Më këtë fitore rrogozhinasit kryesojnë të vetëm me 30 pikë në 14 javë, 2 më shumë se ndjekësit e Partizanit, të cilët kanë një ndeshje më pak.

Kukësi dhe Skënderbeu kanë ndarë pikët në një barazim spektakolar të luajtur në “Arenën e Demave”, e vlefshme për javën e 14-të, që u mbyll me rezultatin 2-2.

SKENDERBEU 1-0 – Ahanonu 14′ – Video

SKENDERBEU 2-0 – Lika 38′ – Video

KUKESI 1-2 – Zogos – Video

KUKESI 2-2 – Da Mota 81′ – Video

Lajme të tjera

Lajmet e fundit