Connect with us

Futboll

Zidane: “Mbappe? Çdo gjë është e mundur…deri më 31 gusht”

Gjatë turit përgatitor që po zhvillon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane ka qenë sot në...

Futboll

Bogdani: Panucci zgjedhja e duhur për kombëtaren

Ish-sulmuesi i kuqezinjve Erjon Bogdani, tani trajneri i kombëtares U-19 e ka cilësuar si një lëvizje të zgjuar afrimin e Christian Panucci-t...

Seria A

Nga 80 golat në vitin e debutimit te “dopieta” kundër Ancelotti-t, Milan ka një “bomber” në shtëpi

Sulmuesi me peshë i Milan-it të ri nuk ka ardhur akoma. Do ta sjellë merkato, me Nikola Kalinic, me përjashtim të surprizave,...

Lajmet KryesoreMë shumë nga Lajmet Kryesore

Juventus, 919 milionë euro të shpenzuara në 10 vite. Po kush ka kushtuar më shumë?

Në pritje të zyrtarizimit të Bernardeschi-t dhe blerjes përfundimtare të Douglas Costa, kjo është...

Conte: “Morata ishte zgjedhja ime nr.1”

Gati i tronditur nga vlerat e çmendura të kësaj merkato vere, trajneri i Chelseas,...

James Rodriguez: “Unë zëvendësuesi i Messi dhe Ronaldo!”

Ndonëse u mposht sot me rezultatin e thellë 4-0 në miqësoren e zhvilluar kundër...

Karamoh, pasardhësi i Mbappe mund të kalojë tek Inter

Zbarkimi i Walter Sabatini-t në botën e Inter-it ka zhvendosur objektivin edhe te disa...

FutbollMë shumë nga Futboll

Juventus, 919 milionë euro të shpenzuara në 10 vite. Po kush ka kushtuar më shumë?

Në pritje të zyrtarizimit të Bernardeschi-t dhe blerjes përfundimtare të Douglas Costa, kjo është...

Bogdani: Panucci zgjedhja e duhur për kombëtaren

Ish-sulmuesi i kuqezinjve Erjon Bogdani, tani trajneri i kombëtares U-19 e ka cilësuar si...

Conte: “Morata ishte zgjedhja ime nr.1”

Gati i tronditur nga vlerat e çmendura të kësaj merkato vere, trajneri i Chelseas,...

James Rodriguez: “Unë zëvendësuesi i Messi dhe Ronaldo!”

Ndonëse u mposht sot me rezultatin e thellë 4-0 në miqësoren e zhvilluar kundër...

Lajme te tjeraMë shumë nga Lajme te tjera

Pasi i hoqën titullin, De Randamie rikthehet në kafaz, sfidë me Reneau

Ish-kampionia e botës e peshës pupël në artet marciale mikse Germaine de Randamie, të...

Kyrie Irving trondit NBA, kërkon divorcin nga Cleveland

Merkatoja e nxehtë e NBA-së nuk ka përfunduar ende, madje surpriza më e madhe...

Kombëtarja U-20 mund Sllovakinë, fitorja e dytë në Europianin e Divizionit B

Pas 4 humbjesh radhazi, Kombëtarja U-20 në basketboll për djem rikthehet te fitorja në...

Serena Williams: Çdo përvojë e jetës më ka bërë më të fortë dhe kampione

Në një konferencë shtypi të zhvilluar paraditen e sotme në Orlando, tenistja amerikane Serena...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram