La Liga

Real, 5 ndeshje vendosin sezonin dhe fatin e Lopetegui-t

Ndeshjet e kombëtareve kanë përfunduar. Trajneri i Real Madrid, Julen Lopetegui, tani e ka të qartë ndikimin që ka patur i ashtuquajturi...

Boks

Ekskluzive/ Gjetan Keta rrëfen gjithçka…kjo është historia e një kampioni

Gjithçka nisi në vitet 1993-1994 kur shihte Rocky Balboa-n në televizor…niset nga Bulqiza për në Greqi për të realizuar një ëndërr që...

Futboll

Kampioni i botës: As Botërori nuk më mjaftoi të gjeja babanë

Histori vërtetë të trishta! Fëmijë që braktisen, prindër që largohen pa thënë asgjë, derisa bëhen të huaj për njëri-tjetrin. Por kur bëhet...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram