Europa League

Reginaldo i dhuron fitoren, por Kukësi eliminohet për 1 gol nga Europa

Skuadra e Kukësit ka fituar sot me rezultatin 2-0 ndaj Torpedo Kutaisi, në takimin e dytë të vlefshëm për turin e tretë...

Kampionati Shqiptar

Shehi “kërcënon” Partizanin: Luajmë në shtëpi, fitorja është detyrim!

Orges Shehi ka debutuar si trajner i Skënderbeut në finale e Superkupës së Shqipërisë, trofe të cilin e fitoi. Nesër e bën...

Seria A

Milan, Juventus, Sampdoria, Fiorentina dhe Genoa shtyjnë startin e Serie A!

Si pasojë e tragjedisë në Gjenovë, që i mori jetën 38 njerëzve për shkak të shembjes së urës Morandi, Serie A po...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram