RUSI 2018

Nga kositës bari në Kupën e Botës, rrëfimi i jashtëzakonshëm i Shaqirit

Xherdan Shaqiri është shpallur njeriu i ndeshjes Serbi-Zvicër, e cila përfundoi me fitoren 2-1 të helvetëve. Ky ishte edhe një triumf shqiptarësh,...

Gossip

“Nana” i kap 3 përnjëherë në Botëror, sekreti i tij është Eurolloto

Ka rreth tre muaj që na shkrin së qeshuri me veprimet dhe shprehjet karakteristike, por nuk e prisnim kurrë që do të...

RUSI 2018

Ronaldo në rolin e psikologut, i bën terapi Neymarit para çdo ndeshjeje

Ronaldo Nazario është bërë një nga mbështetësit kryesorë të Neymar në këtë fillim të Kupës së Botës. Ai ka filluar ta ndihmojë...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram