Southampton mposht Burnley-n me një super përmbysje (Video)

4 Prill 2021
15:07
Denis Hakanaj

Përmbysje e madhe nga ana e Southampton, që pasi e ka parë veten në disavantazh të dy golave kundër Burnley-t, ka arritur të përmbysë rezultatin dhe të marrë tri pikët.

Miqtë kanë shënuar dy gola të shpejtë me Wood (12′, pen) dhe Vydra (28′), por vendasit kanë arritur të barazojnë  në harkun e 11 minutave me Armstrong (31′) dhe Ings (42′).

Redmond (66′) ka shënuar golin që i ka dhuruar fitoren bardhekuqve.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit