Rashica shënon gol ndryshe dhe vendos rekord tek Werder Bremen (VIDEO)

Kosova

Rashica shënon gol ndryshe dhe vendos rekord tek Werder Bremen (VIDEO)

18 Maj 2019
16:17
Artan Drazhi
18 Maj 2019
16:17
Artan Drazhi

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera