Super ndeshje dhe dy gola, ylli i Kosovës çmendi "scout" të Premier League! Lazio fërkon duart (VIDEO)

Kosova

Super ndeshje dhe dy gola, ylli i Kosovës çmendi "scout" të Premier League! Lazio fërkon duart (VIDEO)

11 Shtator 2019
12:06
Telesport
11 Shtator 2019
12:06
Telesport

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera