Tërbohen ekipi dhe tifozët serb, policia e Kosovës i kthen mbrapsht në kufi (VIDEO)

9 Tetor 2019
15:12

Ashtu si pritej të ndodhte, policia kufitare e Kosovës ka ndaluar autobusin me delegacionin e Crvena Zvezda që po hynte në territorin kosovar teksa do të luante ndeshjen me ekipin ilegal Trepca në Zveçan.

Vetë faqja e klubit serb ka postuar edhe videon, teksa duken tifozët e Zvezdës duke kënduar kore edhe kundër Kosovës në kufi.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit