Video: Mbrojtësit e Tiranës në gjumë, Kukësi zhbllokon finalen pas 4 minutash

2 Qershor 2019
19:13
Denis Hakanaj

Katër minuta ka zgjatur baraspesha në finalen e Kupës së Shqipërisë mes Kukësit dhe Tiranës.

Kanë qenë verilindorët që kanë shënuar me Shkurtaj, duke përfituar nga një përgjumje e mbrojtjes bardheblu. 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit