Kupa e Shqipërisë

Partizani fiton dhe eliminohet, Skënderbeu kalon pa probleme Teutën

Flamurtari ka eliminuar Partizanin nga Kupa e Shqipërisë. Vlonjatët janë mundur 2-1 në Tiranë, por kanë arritur të kualifikohen gjithsesi në gjysmëfinale falë golit të shënuar...

More Posts

Te fundit