Thuajse 60 metra larg, mesfushori i Laçit iu afrua golit të vitit (VIDEO)

11 Korrik 2019
19:52
Anton Cicani

Redon Xhixha, mesfushori i Laçit, tentoi një eurogol ndaj Hapoel Beer Sheva, por ishte prekja e portierit mik dhe shtylla pingule që i thanë "jo" një kryevepre që do të bënte xhiron e botës dhe do ta çonte rezultatin 2-0…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit