Kategoria e Parë

Kategoria e Parë

11 ditë më parë

SKANDALOZE: Në Kavajë bëhet nami, ndërpritet Besa-Bylis!

Ku ka futboll të vërtetë, ka shumë pak gjasa të luhet normalisht!...

13 ditë më parë

Vllaznia në hall, nuk ka portier ndaj Erzenit!

Trajneri Agim Canaj i rikthehet halleve të fushës ...

14 ditë më parë

Marrin fund dilemat, Canaj vendos për Vllazninë

Trajneri merr vendimin përfundimtar ...

16 ditë më parë

E ardhmja vendoset për 24 orë, situata e vështirë te Vllaznia

Priten lëvizje në klubin kuqeblu...

18 ditë më parë

Kategoria e Parë/ Befason Tomori, s`ka surpriza me pretendentët! Të gjitha rezultatet!

Dinamo ka mposhtuar Erzenin në shtëpi, duke fituar me rezultatin 2-0......

18 ditë më parë

Vllaznia sërish në ajër, braktiset dhe nga trajneri Agim Canaj

Situatë e rënduar në Shkodër ...

20 ditë më parë

Canaj bën prapakthehu, "trimërohet" stafi drejtues i Vllaznisë

Dje u tha se Vllaznia ka braktisur stërvitjen, se trajneri Agim Canaj ka dhënë dorëheqjen...

20 ditë më parë

Ish-kampioni: Po mbani në burg dy djem, për një shpullë ndaj Ernest Gjokës!

Asmer Bilali është rikthyer në Shkodër, kësaj radhe për të qenë dëshmitar në gjyq...