Tallje masive dhe kokëkrisur, tifozi i Barçës bëhet hit në humbjen 7-3 të Realit (VIDEO)

Video

Tallje masive dhe kokëkrisur, tifozi i Barçës bëhet hit në humbjen 7-3 të Realit (VIDEO)

30 Korrik 2019
11:44
Artan Drazhi
30 Korrik 2019
11:44
Artan Drazhi

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera