Connect with us

FSHF

Vendos Komiteti Ekzekutiv: Kur nisin kampionatet, ja ndryshimet

Komiteti Ekzekutiv, organi kolegjial vendimmarrës në FSHF, ka zhvilluar sot mbledhjen përkatëse, ku ka diskutuar dhe ka vendosur për “maketin” e sezonit të ri futbollistik. Në...

More Posts

Renditja

Te fundit