Argetim

Dreka me mysafirët e papritur, ja si u befasua Ferguson në Manchester (fotot)

Sir Alex Ferguson mori një surprizë të këndshme, kur shkoi për drekë në Manchester. Ryan Giggs, Gary Neville, Nicky Butt dhe Paul Scholes ishin të gjithë...

More Posts

Te fundit