Opinion

River-Boca, faleminderit që na eksportuat burrërinë në Europë. Na kishte humbur!

Skema, rreshtime taktike, teknikë e tepëruar, pasime të shumta dhe lodhëse, lojë monotone e driblime boshe. Goditje standarte, vonesa loje, aktrime e...

Futboll

Europa i do, Skënderbeu zbulon që tani largimet më të bujshme

Skënderbeu është kampioni në fuqi i Superirores, ndërsa “çuditërisht” po lufton sërish për titullin kampion duke ndarë vendin e dytë me Kukësin...

Seria A

Tronditet Italia, dy mjekë në hetim për vdekjen e ish-kapitenit të Fiorentinës

Dy mjekë nga spitalet publike të Firences dhe Cagliarit janë nën hetim, me akuza për vrasje. Kjo ka të bëjë me rastin...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.